CNC obrábění

V průběhu roku 2014 jsme otevřeli novou provozovnu s naším novým pracovištěm CNC - OBRÁBĚNÍ v Lukavci u Lovosic. Tímto krokem jsme schopni zajistit v oboru CNC obrábění vlastní potřeby ostatních středisek, ale zároveň můžeme nabídnout kapacitu v oblasti soustružení, frézování, vrtání.

CNC obrábění

Pracoviště je vybavené moderními obráběcími stroji STYLE. Naší ambicí je poskytovat kvalitní, rychlé a přesné obrábění v kusové a malosériové výrobě. Volba strojního vybavení nám při soustružení umožňuje rychlejší programování, rychlejší výrobu, rychlejší výměnu dílců. Nabízí maximální flexibilitu pro soustružení rozsáhlé výroby jednotlivých kusů i malých sérií jako jsou prototypy, zkušební série nebo jakékoliv součástky. Rozměrové možnosti soustružení jsou dány točným průměrem nad ložem 510 mm a vzdáleností mezi hroty 1.350 mm.

CNC obrábění

V oblasti CNC frézování a vrtání nabízíme, díky jednoduchému a intuitivnímu CNC -programování v grafickém dialogu, rychlé, flexibilní a hospodárné služby. Přehledná 3-D simulace umožňuje rozsáhlý test a optimalizaci každého obrobku před spuštěním výroby s kalkulací výrobního času. Systém programování umožňuje import G-kódů, makro programování pro nestandardní tvary a operace. U frézování disponujeme přiměřeně velkými rozsahy v jednotlivých osách (v ose x je to 1.500 mm, v ose y 650 mm a ose z 600 mm). Poměrně velký pracovní stůl frézky (610 x 1810 mm), tuhost strojní konstrukce a výkon motorů posiluje přesnost a spolehlivost obrábění.
Automatický výměník pro 24 nástrojů zvyšuje hospodárnost a rentabilitu frézování.

 

CNC obrábění

… dáváme kovu tvar a smysl

Poptávkový
dotazník
Kde nás najdete?

ALFICO s.r.o.
Přívozní 114/2
410 02 Lovosice

GPS: 50°31‘ 00,3‘‘ S
14°03‘ 27,2‘‘ V

IČ: 28742800
DIČ: CZ28742800

Napište nám