Průmyslová filtrace

Nabízíme na českém trhu i v evropském prostoru technologie pro průmyslovou filtraci. Navázali jsme partnerský vztah s kanadskou společností Filter Solutions Inc., kterou zastupujeme na evropském kontinentu. Postupně kromě obchodní činnosti navyšujeme podíl vlastní výroby kapalinových filtrů v provozovně v Lukavci u Lovosic. Díky tomu jsme schopni řešit i individuální specifické požadavky našich zákazníků.

Průmyslová filtrace

Naše výrobky se rámcově uplatňují všude tam, kde je třeba v průmyslovém prostředí odstraňovat z kapalin nežádoucí nečistoty či korigovat jejich vlastnosti tak, aby na výstupu z filtrace vykazovaly zákazníkem požadované vlastnosti. Jsou to kapaliny jako hlavní výrobní produkty nebo kapaliny zajišťující podpůrné procesy hlavní výroby (oplachové lázně, chladící kapaliny, řezné kapaliny, odmašťovací lázně, vratné kondenzáty, barvy, laky apod.)

V širokém spektru aplikací průmyslové kapalinové filtrace nabízíme naše řešení zákazníkům z různých oblastí průmyslu, jako je např.: chemický průmysl, automotiv, těžba a zpracování ropy, petrochemie, výroba celulózy a papíru, výroba skla, výroba barev a plastů, zpracování zemědělských plodin, výroba potravin, pivovarnictví, farmaceutický průmysl, oblast životního prostředí.

Průmyslová filtrace

V současnosti nabízíme nejrůznější varianty filtračních výrobků v rámcovém členění:

  • Rukávcové filtry
  • Filtry s vinutou vložkou
  • Náplně filtrů (textilní sáčky, vinuté cartridge, svíčky)
  • Atypické filtrační elementy
  • Potrubní síta

 

Průmyslová filtrace Průmyslová filtracePrůmyslová filtracePrůmyslová filtrace

Ve výrobě filtračních nádob pracujeme s uhlíkovou ocelí i s nerezovými materiály. Povrch nádob ošetřujeme nátěrovým systémem, práškovými barvami, komaxitem, u nerezových nádob povrch tryskáme balotinou a moříme.

Filtreční technologie dodáváme dle požadavku zákazníka buď jako sestavu jednotlivých komponent, kdy si zákazník zajišťuje montáž vlastními silami, nebo jako komplexní filtrační řešení s regulačními i signalizačními prvky dle konkrétních potřeb, požadavků a situace u zákazníka.

Našim cílem je nabídnout zákazníkům, našim partnerům, nejen kvalitní a cenově přijatelná řešení, ale v dialogu se zákazníky připravit i specifický produkt a službu dle jejich individuálních potřeb.

Průmyslová filtrace Průmyslová filtrace Průmyslová filtrace Průmyslová filtrace

 

 

 

 

Reference / příklady uplatnění našich filtračních technologií:

Automotiv TI Automotiv s.r.o. Jablonec n.N.
Strojírenství Benteler Maschinenbau CZ s.r.o. Liberec
Obrábění CNC Technology s.r.o. Planá n.Luž.
Chemie Lovochemie a.s. Lovosice
Barvy Memolak s.r.o. Dedinka (SK)
Laky KALORA a.s. Cheb
Léčiva BIOMEDICA s.r.o. Sadská
Poptávkový
dotazník
Kde nás najdete?

ALFICO s.r.o.
Přívozní 114/2
410 02 Lovosice

GPS: 50°31‘ 00,3‘‘ S
14°03‘ 27,2‘‘ V

IČ: 28742800
DIČ: CZ28742800

Napište nám