Průmyslová filtrace

Nabízíme na českém trhu i v evropském prostoru technologie pro průmyslovou filtraci. Navázali jsme partnerský vztah s kanadskou společností Filter Solutions Inc., kterou zastupujeme na evropském kontinentu. Postupně kromě obchodní činnosti navyšujeme podíl vlastní výroby kapalinových filtrů v provozovně v Lukavci u Lovosic. Díky tomu jsme schopni řešit i individuální specifické požadavky našich zákazníků.

Průmyslová filtrace

Naše výrobky se rámcově uplatňují všude tam, kde je třeba v průmyslovém prostředí odstraňovat z kapalin nežádoucí nečistoty či korigovat jejich vlastnosti tak, aby na výstupu z filtrace vykazovaly zákazníkem požadované vlastnosti. Jsou to kapaliny jako hlavní výrobní produkty nebo kapaliny zajišťující podpůrné procesy hlavní výroby (oplachové lázně, chladící kapaliny, řezné kapaliny, odmašťovací lázně, vratné kondenzáty, barvy, laky apod.)

V širokém spektru aplikací průmyslové kapalinové filtrace nabízíme naše řešení zákazníkům z různých oblastí průmyslu, jako je např.: chemický průmysl, automotiv, těžba a zpracování ropy, petrochemie, výroba celulózy a papíru, výroba skla, výroba barev a plastů, zpracování zemědělských plodin, výroba potravin, pivovarnictví, farmaceutický průmysl, oblast životního prostředí.

Průmyslová filtrace

V současnosti nabízíme nejrůznější varianty filtračních výrobků v rámcovém členění:

  • Rukávcové filtry
  • Filtry s vinutou vložkou
  • Náplně filtrů (textilní sáčky, vinuté cartridge, svíčky)
  • Atypické filtrační elementy
  • Potrubní síta
Poptávkový
dotazník
Kde nás najdete?

ALFICO s.r.o.
Přívozní 114/2
410 02 Lovosice

GPS: 50°31‘ 00,3‘‘ S
14°03‘ 27,2‘‘ V

IČ: 28742800
DIČ: CZ28742800

Napište nám